Przejdź do treści

Nadstawka paletowa i akcesoria

NADSTAWKI PALETOWE

Produkcja nadstawek prowadzona jest na zautomatyzowanej linii produkcyjnej, która zapewnia nam powtarzalną i płynną produkcję oraz terminowe dostawy zamówionego towaru. Produkowane przez nas nadstawki paletowe charakteryzują się estetyką wykonania oraz wysoką wytrzymałością i trwałością.

Oferujemy 3 podstawowe wysokości produkcyjne: 100mm, 200mm, 400mm.
Ta różnorodność wysokości oznacza, że możliwe jest ścisłe dopasowanie każdego opakowania do jego zawartości.
Nasze nadstawki produkujemy w wielu rozmiarach:

  • 600 x 800 mm,
  • 800 x 1200 mm,
  • 1200 x 1200 mm,
  • 1200 x 2000 mm,
  • 800 x 2400 mm,
  • 1000 x 2400 mm,
  • 1200 x 2400 mm. 


Nasza produkcja nie zatrzymuję się na standardach, wykonujemy również nadstawki pod indywidualne zamówiona klientów.

NAROŻNIKI PLASTIKOWE

Narożniki plastikowy do nadstawek paletowych - stabilizujące

Nasze narożniki wykonane są z trwałego tworzywa zapewnia dużą wytrzymałość, odporność na warunki atmosferyczne oraz różnego rodzaju chemikalia. Wypustki które pokrywają górną część narożnika zmniejszają tarcie oraz poślizg podczas transportu.
Ich głównym zastosowaniem jest umożliwienie bezproblemowego składowania palet, są one łatwe w zastosowaniu i użytkowaniu Dzięki swojej konstrukcji oraz materiale użytym do wykonania ich żywotność jest wieloletnia.

POKRYWY

Pokrywa do nadstawki paletowej OSB 1200 × 800

Używa się jej do zakrycia nadstaw palet, dzięki czemu powstaje zamknięte opakowanie służące ochronie transportowanych lub przechowywanych materiałów oraz towaru.
W wymiarach standardowych europalety 120 × 80 cm.
Możliwość zamocowania za pomocą gwoździ, wkrętów, klamr.

Pokrywa do nadstawki paletowej sklejka 1200 × 800

Pokrywa z wysokiej jakości sklejki chroni produkty w nadstawkach paletowych przed uszkodzeniem i zabrudzeniem. Idealna jako zamknięcie skrzyni zbudowanej z nadstaw paletowych. Dwie listwy stabilizujące zapobiegają zsunięciu się pokrywy z nadstawy podczas magazynowania i transportu.

Pokrywa do nadstawki paletowej drewniane
1200 × 800

Pokrywa palety opiera się na deskach nadstawki paletowej. Jest to stabilne rozwiązanie, umożliwiające sztaplowanie na nadstawce, co oszczędza przestrzeń magazynową oraz czas transportu. Obniżają się koszty magazynowania i transportu.

PRZEGRODY

Przegroda na krótki bok

Dzięki zastosowaniu przegrody możemy łatwo stworzyć dwie komory w nadstawie paletowej, ustawianej w stos. Ścianka działowa ze sklejki została zaprojektowana na krótki bok drewnianej nadstawy paletowej i idealnie nadaje się do układania towarów na palecie. Wymiary przegrody wynoszą 750 x 9 x 195 mm i mogą być stosowane do drewnianej nadstawy paletowej o wymiarach 1200 x 800 x 200 mm.

Przegroda na długi bok

Ta drewniana przegroda jest przeznaczona do dłuższego boku drewnianej nadstawy paletowej do układania w stosy i jest idealna do szybkiego tworzenia dwóch komór. Przegrody są wyposażone w wiele szczelin, w zależności od pożądanego podziału przedziałów. Przydatne do organizowania produktów na palecie i oddzielania ich. Wymiary przegrody ze sklejki wynoszą 1150 x 9 x 195 mm i można ją zastosować do palety o wymiarach 1200 x 800 x 200 mm.

Przegroda- 6 przedziałów ze sklejki

Dzięki zastosowaniu trzech ścianek ze sklejki możemy w mgnieniu oka utworzyć 6 komór w obrębie krawędzi palety. Ściany są wyposażone w wiele szczelin, w zależności od pożądanego podziału na komory. Takie rozwiązanie jest przydatne do organizowania produktów na palecie i oddzielania ich od siebie, dzięki czemu możemy przewozić różne towary na raz bez ryzyka wymieszania. Wymiary ścianki pionowej 1150 x 9 x 195 mm i dwóch ścianek poziomych to 750 x 9 x 195 mm.