SKRZYNIE EKSPORTOWE IPPC

Drewniane, sklejkowe, płyty OSB

Wszystkie nasze skrzynie idealnie sprawdzają się w łańcuchu dostaw. Produkty przechodzą przez szereg etapów obsługi, podlegają różnym standardom przewozowym. Podczas przewożenia różnymi środkami transportu, produkty są narażone na wstrząsy i wibracje.  Dzięki naszym rozwiązaniom, tworzymy ochronę produktu oraz umożliwiamy procedurę bezpiecznego, szybkiego pakowania jaki i załadunku. 

Wykonanie kompletnego rozwiązania opakowaniowego jest indywidualny dla każdego Klienta, jednakże efekt końcowy jest zawsze taki sam. Klient otrzymuje zoptymalizowany nośnik transportu, który redukuje koszty i minimalizuje negatywny wpływ na środowisko.


NADSTAWKI PALETOWE

Produkcja nadstawek prowadzona jest na zautomatyzowanej linii produkcyjnej, która zapewnia nam powtarzalną i płynną produkcję oraz terminowe dostawy zamówionego towaru. Produkowane przez nas nadstawki paletowe charakteryzują się estetyką wykonania oraz wysoką wytrzymałością i trwałością. 

Oferujemy 4 podstawowe wysokości produkcyjne: 100mm, 200mm, 300mm, 400mm. Ta różnorodność wysokości oznacza, że możliwe jest ścisłe dopasowanie każdego opakowania do jego zawartości.

Istnieją 3 standardowe rozmiary: 600 x 800, 800 x 1200, 1000 x 1200mm. Pasują do większości popularnych rozmiarów palet.


PALETY

Firma EpalArt oferuje palety, podesty oraz platformy drewniane do przewożenia maszyn oraz urządzeń przemysłowych z zachowaniem warunków w zakresie wytrzymałości konstrukcji.

W naszej ofercie znajdą Państwo również palety heblowane używane do produkcji mebli ogrodowych.